Rekrutacja w sieci została objęta gwarancją

Mamy gwarancję na odkurzacz, ekspres do kawy, a teraz przyszła pora na rekrutację. Pracodawcy, którzy szukają pracowników przez Internet, chcą mieć gwarancję, że znajdą w ten sposób odpowiednich ludzi na poszczególne stanowiska w swoich firmach. Do tej pory żaden portal pracy nie dawał takiej gwarancji pracodawcom. Od kwietnia taką gwarancję otrzymują Ci pracodawcy, którzy pracowników szukają na Portalu Praca.pl.

Katarzyna Urbanek, kierownik działu marketingu i PR z Bankier.pl S.A. przyznaje, że do tej pory nie spotkała się z gwarancją na rekrutację, oferowaną przez polski portal rekrutacyjny. – Myślę, że taka oferta podniesie jeszcze jakość oferowanych usług oraz zachęci do częstszego korzystania z portalu – mówi Urbanek.

– Pracodawcom zależy na spływie dobrych jakościowo aplikacji oraz na tym, aby dzięki partnerom takim jak Portal Praca.pl znaleźć i zatrudnić właściwą osobę, pracowitego, wartościowego pracownika. Chcemy dać pracodawcom pewność, że jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu i gotowi jesteśmy ten efekt gwarantować – informuje Joanna Piec-Gajewska, dyrektor handlowy Portalu Praca.pl.

Gwarancja na rekrutację to pierwsza tego typu gwarancja w Polsce i ukłon w stronę pracodawców, korzystających z rekrutacji internetowej. Jeśli do pracodawcy spłyną aplikacje kandydatów, którzy nie spełniają wymagań w kluczowych obszarach, pracodawca będzie mógł: ponownie opublikować ogłoszenie lub umieścić inne w wybranym przez siebie czasie, lub też za darmo skorzystać z bazy 250 000 aplikacji z dostępem do 50 CV kandydatów.

Gwarancja na rekrutację obejmuje stanowiska handlowców, doradców klienta, pracowników obsługi klienta i call center, stanowiska biurowe i administracyjne, księgowe, HR, marketingowe, a także stanowiska kierowców, pracowników ogólnobudowlanych, produkcyjnych i pracowników ochrony.

Internetowe bazy CV są niezwykle obszerne i zaprojektowane tak, aby możliwe było efektywne korzystanie z nich i znalezienie kandydatów jakich szukają pracodawcy. Gwarancja na rekrutację daje pracodawcom wybór z jakiej jej formy chce skorzystać polski pracodawca, a rolą serwisów pracy jest skuteczne wsparcie firm w  gromadzeniu bazy CV.

Praca.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry