Relacje z meczów na żywo w EraOmnix

Relacje z meczów na żywo w EraOmnix 1Sieć Era oferuje swoim klientom nowy serwis, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do informacji związanych z rozgrywkami polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Najciekawsze cechy serwisu to śledzenie przebiegu wybranego meczu ekstraklasy na żywo oraz możliwość odtworzenia na wyświetlaczu telefonu animacji akcji, po których padły bramki. Inne kategorie tematyczne serwisu Liga Polska to: wyniki meczów wraz z opisem przebiegu poszczególnych spotkań, dostęp do aktualności ze świata polskiego futbolu, terminarz spotkań ekstraklasy, historia i osiągnięcia klubów polskiej I ligi oraz tabela drużyn i ranking najlepszych strzelców polskiej ekstraklasy.

Aby korzystać z serwisu Liga Polska należy pobrać aplikację z kategorii ‘Gry i aplikacje Java’ w zakładce: ‘Ściągnij’ w serwisie: ‘ERA Omnix’ lub wejść na stronę www.era.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o usłudze oraz instrukcja pobierania aplikacji.

Użytkownicy korzystający z serwisu Liga Polska zapłacą jedynie zgodnie z cennikiem za transmisję danych GPRS i informacje przesyłane na żywo oraz podczas aktualizacji.

http://www.era.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry