Rennie w internecie – leczy i doradza

Od 28 września pod adresem rennie.pl można oglądać nowy serwis poświęcony tabletkom Rennie, produkowanym przez koncern Roche Polska.

W Europie Zachodniej Rennie zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród leków zobojętniających i należy do piątki czołowych marek sprzedawanych bez recepty. Rennie należy również do piątki liderów na rynku leków zobojętniających na całym świecie.

rennie.pl to typowy serwis produktowo – wizerunkowy. Jego adresatami są osoby około trzydziestego roku życia, dobrze zarabiające, które dbają o zdrowie i poszukują skutecznego leku na niestrawność i zgagę. Poprzez zawartość merytoryczną, strona nie tylko informuje o samym leku, ale także dostarcza wiedzę o dolegliwościach żołądkowych i sposobach ich zwalczania.

Znajduje się tu miedzy innymi wskazówki, jak unikać problemów żołądkowych, 19 porad jak zwalczać zgagę i niestrawność, jakie diety stosować i jak dawać sobie radę z dolegliwościami podczas ciąży. Dodatkowo, w serwisie umieszczono piramidę zdrowego żywienia oraz test profilaktyki. Działy poświęcone niestrawności i zgadze zostały opracowane przez specjalistę, gastroenterologa dr n. med. Lucynę Ostrowską.

„Rozbudowane strony to bardzo dobry sposób na zaciekawienie klienta produktem, zainteresowanie i przywiązanie do marki oraz zbudowanie wśród odbiorców serwisu grupy lojalnych użytkowników. Doskonałym przykładem takiej strony jest właśnie serwis Rennie – jednocześnie informuje, pomaga i radzi. Tak rozbudowana struktura z pewnością czyni stronę ciekawszą i atrakcyjniejszą, co wpływa na zapamiętywalność produktu i późniejsze decyzje zakupowe.” – powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia

Serwis został zbudowany w oparciu o webBOX – autorskie narzędzie klasy CMS firmy RSI internet. WebBOX jest systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie treścią w serwisie.

http://www.rennie.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top