Reportaże z imprez branżowych online

Dzięki filmowej relacji telewizji e-commerce Kolter.tv internauci mogą zapoznać się z najnowszymi trendami rynkowymi branży myśliwskiej, survivalowej i strzelectwa sportowego. Materiały z prestiżowych Targów Broni IWA 2008 odbywających się już od 35 lat w Norymberdze udostępnił portal bron.pl.
Kolter.tv – telewizja sklepu internetowego bron.pl pierwsze swoje kroki stawiała podczas kręcenia filmów instruktażowych, ukazujących walory, funkcjonalność oraz sposób obsługi produktów oferowanych w sklepie www.bron.pl. Stworzone w tym celu specjalne studio telewizyjne wraz z całym zapleczem personalnym, nadało profesjonalny charakter ofercie firmy Kolter. Dzięki temu przedsięwzięciu klient sklepu www.bron.pl może liczyć na wartościową i nieszablonową informację o jego ofercie. Oprócz instruktaży Kolter.tv przedstawia relacje z różnego typu imprez i targów, w tym z największych Targów Broni IWA.

Pomysłodawca Kolter.tv poszedł o krok do przodu i wzbogacił sklep www.bron.pl
o nowe, ciekawe rozwiązanie. Na stronach sklepu można zobaczyć filmowe relacje
z największych europejskich targów broni, sprzętu myśliwskiego, survivalowego
i sportowego – IWA 2008. Całość przygotowana została w sposób profesjonalny,
z udziałem dziennikarzy, organizatorów i właściciela Kolter.tv.

Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali nie tylko rzetelną informację o produktach, ale również wspólnie z nami uczestniczyli w ważnych wydarzeniach branżowych. Pasjonaci strzelectwa sportowego, militariów oraz myślistwa dzięki naszej relacji otrzymają wiele cennych wskazówek oraz informacji o nowościach rynkowych – mówi Mirosław Klekot, właściciel firmy Kolter.

Targi Broni IWA to niezwykle prestiżowe wydarzenie przyciągające wielu znanych zagranicznych producentów broni, takich jak: Umarex, Walter czy Webley. Reportaż z targów podzielony został na 8 części tematycznych, prezentujących różne rodzaje sprzętu: wiatrówki, optykę, ASG, sprzęt obronny, noże i łuki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top