Rockowe Juwenalia z Red Bull Tourbus i 4fun.tv

Tegoroczne juwenalia będą szansą na zaistnienie dla młodych polskich kapel rockowych. To im, jak i miłośnikom praktycznie nieobecnej w polskich mediach muzyki alternatywnej, poświęcony będzie nowy program startujący na antenie 4fun.tv już 24 maja. To także dla nich powstał nowatorski projekt muzyczny, Red Bull Tourbus. Na mobilnej scenie – będącej jednocześnie dachem przerobionego autobusu – już w maju zespoły zaprezentują swoją twórczość w czterech polskich miastach. Każdy z retransmitowanych przez 4fun.tv koncertów eliminacyjnych zwieńczy występ zespołu Pogodno, finał uświetnią Muchy. Potyczki młodych rockmanów oglądać będzie można w 4fun.tv w niedziele o 21:00.

Red Bull Tourbus to program dokumentujący projekt skierowany do młodych kapel i miłośników muzyki niezależnej. Ekipa 4fun.tv oraz muzyczny autokar odwiedzają cztery kampusy studenckie. W trzech pierwszych na jego dachu zagrają po dwa zespoły konkursowe oraz gwiazda – Pogodno. Podczas koncertu finałowego zaprezentuje się trzech wybranych przez studencką publiczność finalistów, a akcję zamknie koncert zespołu Muchy. Zwycięzcy otrzymają szansę odbycia trasy koncertowej po Polsce.

Terminy:
6 maja – Kraków, Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej „KWADRAT”, godz. 20:00 (zagrają Excessive Machine, Kolorofon + POGODNO)
12 maja – Toruń, Kampus Uniwersytetu, godz. 18:00 (PHANTOM TAXI RIDE, THE WASHING MACHINE + POGODNO)
14 maja – Gdańsk, Kampus Politechniki, godz. 18:00 (Cocodraże , Ziemianie I POGODNO)
Finał:
28 maja – Poznań, Łęgi (mała scena Juwenaliowa), godz. 17:00 (zespoły finałowe + MUCHY)

A już od 24 maja 4fun.tv zaprasza wszystkich miłośników alternatywy na porządną dawkę gitarowych brzmień w wykonaniu najlepiej ro(c)kujących zespołów naszego kraju. Niedzielne wieczory stacja rezerwuje na relacje z trasy Red Bull Tourbus. Start programu – godzina 21:00, powtórki we wtorki o 22:00.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top