Rockwool klientem OS3

Agencja interaktywna OS3 przygotowała serwis rockwool.pl dla firmy Rockwool – producenta materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej. Stanowi ona obszerny katalog produktów, zbiór praktycznych narzędzi przydatnych odbiorcom w ich codziennej pracy, platformę komunikacyjną z dystrybutorami oraz system doradztwa on-line. Za pomocą serwisu odbiorcy mogą także odnaleźć szczegółowe dane o strukturze przedstawicielstw regionalnych, zamówić newsletter oraz skorzystać z dodatkowych szkoleń.

– Chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje nam strona internetowa. Za jej pośrednictwem będziemy prowadzić różnego rodzaju działania od informacji przez sprzedaż po doradztwo on-line. Wybraliśmy do realizacji tego zadania firmę OS3 multimedia, ponieważ jest to agencja interaktywna, która jako jedyna zaproponowała nam kompleksowe rozwiązania na miarę naszych potrzeb – mówi Agnieszka Miszta, kierownik marketingu Rockwool Polska.

Realizacja projektu była procesem kilkuetapowym poprzedzonym badaniami focusowymi oraz dogłębną analizą preferencji odbiorców oraz struktury komunikacji firmy Rockwool z Klientami. Serwis rockwool.pl skierowany jest do trzech grup docelowych o różnych potrzebach. Architekci, wykonawcy i dystrybutorzy produktów Rockwool mogą na stronie www uzyskać informacje niezbędne w ich pracy i skorzystać z praktycznych narzędzi jak katalog rozwiązań projektowych, biblioteka rysunków technicznych czy rady na temat montażu i zastosowania produktów firmy Rockwool.

– Pracując nad serwisem www.rockwool.pl musieliśmy pogodzić wymagania korporacyjne firmy Rockwool, standardy zarządzania zawartością strony internetowej z potrzebami poszczególnych grup odbiorców i nadać całości atrakcyjną i funkcjonalną formę. Tworząc serwis korzystaliśmy z narzędzia CMS, które Rockwool wdrożyło na całym świecie – powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

http://www.rockwool.pl

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry