Rocznicowe zmiany eholiday.pl

Serwis noclegowy – eholiday.pl – obchodzi w tym roku 5 lat istnienia na rynku. Z tej okazji przygotowano dla odbiorców kilka ważnych zmian. Między innymi ulepszoną nawigację, wolne od opłat dodawanie obiektów oraz własną bardzo rozbudowaną bazę miejsc noclegowych.

Po wielu miesiącach przygotowań, przy współpracy z Telefoniczną Agencją Informacyjną, powstała jedna z największych i najbardziej aktualnych baz miejsc noclegowych w polskim Internecie, licząca obecnie ponad 16 tys. obiektów noclegowych każdej kategorii. W trakcie prac nad nią położono duży nacisk na opis obiektów (ceny, atrakcje, kontakty), rozbudowane galerie zdjęć, a także w wielu przypadkach możliwość rezerwacji miejsca noclegowego z poziomu strony www.

– Każdego miesiąca pojawia się około 500 nowych obiektów. Pod koniec roku może ich być w naszej bazie około 20 tysięcy. – mówi Mariusz Wojciechowski z eholiday.pl. – Budowa własnej bazy była dla nas priorytetem od dłuższego czasu. Poświęciliśmy temu projektowi bardzo wiele czasu i uwagi. Można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, baza obiektów noclegowych dostępna na polskim rynku. – dodaje.

Zmiany w serwisie eholiday.pl objęły także elementy graficzne oraz nawigację po jego newralgicznych częściach. Dzięki współpracy z agencją Janmedia Interactive, która przygotowała raport usability, udało się poprawić przejrzystość, dynamikę i użyteczność w strukturze serwisu. A to ma zapewnić jeszcze szybsze wyszukiwanie i docieranie do  najważniejszych elementów portalu. – W ciągu pięciu lat istnienia serwisu jego zawartość rosła w zaskakujący sposób. Praktycznie co kilka miesięcy pojawiała się także nowa funkcjonalność. Nadszedł czas, aby przy pomocy profesjonalistów stworzyć z tego jeszcze efektywniejszy mechanizm. – przekonuje Mariusz Wojciechowski.

Rocznicowe zmiany w eholiday.pl, to także niespodzianka dla właścicieli miejsc noclegowych. Serwis umożliwia im w pełni bezpłatne dodawanie swoich obiektów. Bez ograniczeń co do ilości dodawanych treści. Dzięki temu eholiday.pl ma stać się otwartą platformą wymiany informacji między internautami, a wynajmującymi obiekty noclegowe. – Według raportu Google, w 2006 roku nazw turystycznych miejscowości poszukiwało 29 proc. internautów, w 2008 roku było to już 42 procent. To pokrywa się ze wzrostem zainteresowania naszym serwisem i jego zawartością. – tłumaczy Mariusz Wojciechowski.

Stworzony w 2004 roku eholiday.pl należy do grupy czterech portali (efly.pl, urlopy24.pl, naweekend.pl), które oferują usługi w zakresie sprzedaży wycieczek i biletów lotniczych, wyszukiwania oraz rezerwacji noclegów online. W szczycie sezonu turystycznego serwis odwiedza ponad 1 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, co czyni go liderem wśród polskich portali noclegowych.

www.eholiday.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry