ROKR E8: Muzyczny kameleon nagrodzony

Najnowszy telefon muzyczny Motoroli – ROKR E8 – zdobył dwie najbardziej prestiżowe nagrody kończących się właśnie targów elektroniki CES w Las Vegas. Pierwsza nagroda to najlepsze urządzenie w kategorii: Show, Cellphones & Smartphones. Druga zaś – co da Motoroli jest szczególnie cenne – to nagroda przyznana przez odwiedzających targi – tzw. People’s Voice. Telefon Motoroli ROKR E8 zdobył najwięcej głosów i został wybrany najlepszą nowością spośród wszystkich produktów pokazanych na tegorocznych targach.
Unikatowa technologia ModeShift przekształca telefon w odtwarzacz muzyczny za pomocą jednego dotknięcia klawisza. Słuchawkę Motoroli wyróżniają: wirtualne klawisze wyświetlane na szklanej powierzchni, które wiernie imitują naciśnięcie. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie, że szklana powierzchnia ugina się pod naciskiem palca. W zależności od wybranego trybu urządzenia na panelu wyświetlają się cyfry lub odpowiednie ikony służące do sterowania muzyką i odtwarzaczem MP3.

Tryb muzyczny w ROKR E8 to przestrzenny dźwięk stereo z dwoma kanałami audio i korektorem graficznym dźwięku, 2GB wewnętrznej pamięci pozwalającej na zachowanie ok. 1500 utworów z możliwością dodatkowego rozszerzenia kartą pamięci microSD, Bluetooth Stereo, radio FM oraz system identyfikacji piosenek. Kolejną innowacją jest technologia FastScroll – dzięki niej wystarczy delikatny ruch kciuka, by szybko przewinąć listę utworów (w trybie muzycznym), kontaktów (w trybie telefonicznym), kalendarz (w trybie telefonicznym) lub zawartość multimediów (tryb multimedialny).

ROKR E8: Muzyczny kameleon nagrodzony 1

ROKR E8 – wybrane cechy:

– oryginalna technologia ModeShift™ umożliwia zamianę telefonu w odtwarzacz muzyczny;
– wirtualne klawisze wyświetlane na szklanej powierzchni po naciśnięciu zachowują się jak tradycyjne;
– FastScroll™ umożliwia szybkie przeszukiwanie danych;
– technologia CrystalTalk™ zapewniająca wysoką jakość rozmów nawet
w hałaśliwym otoczeniu;
– kompatybilność z Windows™ Media Player™ 11 umożliwia łatwą wymianę muzyki z komputerem oraz dostęp do ponad 200 internetowych sklepów muzycznych;
– 2GB wewnętrznej pamięci oraz możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą kart microSD do 4GB;
– szybki transfer plików przez łącze USB 2.0;
– panoramiczny wyświetlacz 2.0 QVGA.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top