Rośnie popularność e-Pieniadz.pl

Opublikowano: 23 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis funkcjonuje zaledwie od miesiąca jednak jego popularność jest coraz większa. Unikatowym rozwiązaniem serwisu jest połączenia zagadnień finansowych oraz prawnych. Użytkownicy najczęściej korzystają z pośrednictwa finansowego oraz porad prawnych, hitem są kredyty hipoteczne oraz pożyczki gotówkowe.
„Koniunkturę dodatkowo  na kredyt mieszkaniowy nakręca efekt strachu przed zmianami w opodatkowaniu transakcji na rynku mieszkaniowym oraz nowe regulacje na rynku kredytów hipotecznych. Obserwujemy także  większe zainteresowanie  tzw. „szybkimi  kredytami” na dowolny cel.” – powiedział Konrad Lenart pomysłodawca serwisu e-Pieniadz.pl

W e-Pieniadz.pl użytkownicy znajdą,  informacje o ofertach banków dotyczących lokat, kredytów samochodowych czy kart kredytowych. Dużym udogodnieniem dla Klienta jest także zlecenie przygotowania pozwu, skargi lub innego pisma procesowego przez specjalistów serwisu. Klienci mogą także skorzystać  z gotowych wzorów pism oraz zapoznać się z najczęstszymi  poradami udzielanymi przez serwis.

Dynamiczny rozwój serwisu spowodował, że konieczne było  podpisanie umowy w zakresie emisji i obsługi powierzchni reklamowej z interaktywną siecią reklamową IDMnet. Firma odpowiedzialna jest za sprzedaż powierzchni domom mediowym, agencjom oraz klientom indywidualnym.

www.e-pieniadz.pl

Hanna LaskowskaRośnie popularność e-Pieniadz.pl

Podziel się!

O autorze

hania