Rozliczanie dochodów z zagranicy

Reagując na bardzo duże zainteresowanie tematyką opodatkowania dochodów zagranicznych serwis WWW.podatki.pl udostępnił serwis tematyczny w całości poświęcony opodatkowaniu dochodów zagranicznych Polaków.
Serwis składa się z kilkudziesięciu pytań i odpowiedzi, które stanowią omówienie najczęściej występujących problemów i wątpliwości. Redakcja prosi Czytelników o nadsyłanie dalszych pytań – odpowiedzi na nie będą sukcesywnie umieszczane w nowym serwisie.

Dział “Opodatkowanie dochodów zagranicznych” zawiera rozwiązania zarówno rozwiązania problemów typowych, jak i bardziej skomplikowanych i rzadziej spotykanych. Możemy się z niego dowiedzieć, jakie formalności czekają nas przy wyjeździe lub po powrocie do kraju, co zrobić, gdy uzyskuje się dochody z różnych Państw, lub jaką metodę unikania podwójnego opodatkowania zastosować.

www.podatki.pl/dochody-zagranica

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry