Rozliczenia roczne w PIT.PL

W tym roku termin rozliczenia z fiskusem z dochodów uzyskanych w 2005 roku mija 2 maja. Każdy, kto liczy na zwrot podatku jest zainteresowany jak najszybszym złożeniem deklaracji, gdyż na oddanie nadpłaconych kwot urzędy skarbowe mają aż 3 miesiące od daty złożenia rozliczenia.

W serwisie PIT.pl już teraz znaleźć można wszystkie informacje dotyczące rozliczenia podatkowego, pobrać wzory deklaracji i instrukcję wypełniania. W każdej chwili skorzystać można z odpłatnej porady doradców podatkowych, kótrzy swoje usługi oferują za pośrednictwem platformy ‘e-doradca.PIT.pl’.

Ułatwieniem dla wielu podatników będzie z pewnością bezpłatny program do wypełniania deklaracji rocznych, który można pobrać już z serwisu PIT.pl.

Jak co roku przygotowaliśmy pełen zestaw informacji związanych z rozliczeniami rocznymi. Szacujemy, że w tym roku portal odnotuje ponad milion odwiedzin internautów z czego większość przypadać będzie na okres rozliczeń podatkowych tj. styczeń – kwiecień. Myślę, że jedną z najciekawszych i najkorzystniejszych informacji podatkowych w tym roku jest możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT w związku z zakupem materiałów budowlanych – mówi Jacek Wawrowski dyrektor portalu.

http://www.PIT.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry