Rozpoczęło się łącznie kont Inteligo i ePKO

Opublikowano: 3 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

27 kwietnia rozpoczął się proces mający na celu połączenie rachunków e-Superkonto z kontem Inteligo. W tym celu do wszystkich posiadaczy e-Superkont zostały wysłane materiały niezbędne do korzystania z konta Inteligo. Połączenie rachunków nastąpi w drugim kwartale tego roku. Od tego dnia dotychczasowi posiadacze e-Superkont będą mogli w pełni korzystać ze swoich rachunków w ramach konta Inteligo.

Założenia procesu przeniesienia rachunków zostały przygotowane przez PKO BP i zostaną zrealizowane przez bank we współpracy z Inteligo Financial Services S.A.

Specjalnie dla posiadaczy e-Superkont został przygotowany specjalny serwis informacyjny inteligo.pl/epko. Pod tym adresem będzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat połączenia rachunków oraz aktywacji dostępu do serwisów i karty w dniu połączenia ofert. W serwisie znajdują się również informacje na temat najważniejszych zmian dla klientów.

http://www.inteligo.pl/epko

Sylwester KozakRozpoczęło się łącznie kont Inteligo i ePKO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.