Rozwiązania ECM FileNet na platformie Linux

Firma FileNet Corporation ogłosiła wsparcie dla platformy Linux – systemu operacyjnego działającego w oparciu o standardy otwarte, szybko zdobywającego zwolenników.

Produkty z rodziny P8 oferowane przez FileNet dla korporacyjnych wersji środowisk SuSE i Red Hat Linux dostępne będą na początku bieżącego roku. Jako pierwsze na rynek trafią komponenty warstwy aplikacji dla sieci WWW. Wsparcie dla systemu Linux pozwala organizacjom zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji w wiodące oprogramowanie ECM dostarczane przez FileNet dzięki rozszerzeniu możliwości systemu o elastyczne rozwiązania oferowane przez Linux.
System operacyjny Linux zdobywa coraz większą grupę zwolenników w korporacjach i agencjach rządowych dzięki elastyczności i skalowalności, które pozwalają obniżyć koszty operacyjne poprzez obsługę szerokiego zakresu scenariuszy wdrożeniowych i istniejących infrastruktur systemowych.

Wsparcie dla środowiska Linux oferowane przez firmę FileNet ma na celu zaspokojenie potrzeb klientów, związanych z serwerami WWW i serwerami aplikacji dla sieci WWW – właśnie w tym sektorze rynku Linux jest środowiskiem dominującym.

“Klienci wykorzystujący rozwiązania ECM FileNet w celu poprawy wydajności prowadzonej działalności i zwiększenia kontroli nad procesami biznesowymi oraz związanymi z nimi danymi kluczowymi dla działalności firmy, będą mogli wykorzystać środowisko Linux w odpowiednich obszarach posiadanego systemu, w których pozwoli ono obniżyć koszty i zaoferować wymaganą skalowalność” stwierdził Ken Fitzpatrick, odpowiedzialny za marketing w firmie FileNet. “Wsparcie środowiska Linux potwierdza politykę firmy FileNet, której celem jest zaoferowanie współpracy z szerokim zakresem platform oraz zagwarantowanie naszym klientom wolności wyboru.”

Na całym świecie ponad 4000 organizacji korzysta z rozwiązań ECM firmy FileNet, utworzonych z zamiarem poprawy procesów decyzyjnych poprzez wydajniejsze zarządzanie procesami biznesowymi i związanymi z nimi danymi kluczowymi dla działalności danej organizacji.

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry