Rozwiązania mobilne dla biznesu

Opublikowano: 25 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

15 maja br. w Sali Notowań GPW w Warszawie, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu TMT Executive Seminar. W ramach cokwartalnej konferencji branży Technology Media Telecommunications, organizowanej przez spółkę MCI Management oraz BiznesNet SA, zaprezentowana zostanie tematyka rozwiązań mobilnych dla biznesu.

To już drugie seminarium, którego tematem przewodnim są „Technologie mobilne w biznesie” – mówi Ewa Stępień reprezentująca organizatorów imprezy. Dynamiczny rozwój rynku rozwiązań mobilnych i ciągle zwiększające się zainteresowanie środowisk biznesowych tego typu technologiami, oraz nowymi możliwościami, jakie one niosą choćby w handlu czy reklamie sprawiło, że w maju branża TMT ponownie skupi się na tym zagadnieniu.

Program całodziennej konferencji ułożony został przede wszystkim z myślą o kadrze zarządzającej firm. Przygotowane prelekcje, prezentacje przypadków oraz zaplanowane dyskusje zainteresują dyrektorów ds. rozwoju i planowania strategicznego oraz marketingu i sprzedaży firm wykorzystujących lub planujących wykorzystanie technologii mobilnych.

Dzięki zaproszonym na seminarium specjalistom jego uczestnicy poznają nowinki sprzętowe w sektorze urządzeń mobilnych stosowanych w biznesie oraz trendy, jakie panują obecnie na rynku mobilnych aplikacji. Zapoznają się również z zastosowaniem w praktyce takich rozwiązań i dowiedzą się jak wykorzystać mobilne technologie w działaniach marketingowych firmy.

Sylwester KozakRozwiązania mobilne dla biznesu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.