RUCH kupuje e-Kiosk, Presspublica przejmuje Nexto.pl

Opublikowano: 2 września 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Na podstawie umowy umowy z Presspublica Sp. z o.o., RUCH S.A. stał się udziałowcem spółki e-Kiosk, właściciela marek eKiosk.pl i egazety.pl, w zamian za udziały w spółce Nexto.pl.

ekiosk

Inwestycja w e-Kiosk jest korzystna dla RUCHu, ale to również dobra informacja dla szerokiego rynku wydawców. Dzięki pozyskanym kompetencjom będziemy w stanie jeszcze lepiej sprzedawać prasę m.in. tworząc komplementarną ofertę prenumeraty papierowej i elektronicznej – powiedział Dariusz Stolarczyk, wiceprezes RUCH S.A.

To przełomowe wydarzenie, które rozpoczyna nowy etap dynamicznego budowania rynku czytelnictwa prasy cyfrowej i publikacji cyfrowych w Polsce. Dzięki partnerstwu z RUCH S.A. będziemy rozwijać i wdrażać najnowsze rozwiązania technologiczne spełniając oczekiwane zarówno Czytelników  jak i Wydawców. Istotnie rozszerza się również wachlarz działań promocyjnych dla e-prasy i e-booków jakie można realizować w ścisłej współpracy z Ruch S.A. – dodał Dariusz Bąk, prezes e-Kiosk S.A.

Sylwester KozakRUCH kupuje e-Kiosk, Presspublica przejmuje Nexto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.