Rusza czwarty sezon TechCampu

Opublikowano: 9 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

W czwartym sezonie TechCampu władzę przejmą języki programowania. Na początek spotkania we Wrocławiu i w Krakowie, gdzie będzie można posłuchać o tym, jak język determinuje karierę w IT.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja:

Branża IT stoi otworem, a ty nie wiesz co wybrać? Ten dylemat pomogą rozwiać technologiczni specjaliści w czasie pierwszych powakacyjnych odcinków TechCampu – 22 października we wrocławskim klubie Fuga Mundi, a tydzień później, 29 października w krakowskiej w Rotundzie – zapraszają Organizatorzy.

techcamp-logo-noweBy jeszcze lepiej przedstawić, jak języki programowania kształtują ścieżkę kariery programistów, uczestnicy wezmą udział w spotkaniach w formule Speed Geeking. To krótkie rozmowy ze specjalistami wybranych języków – PHP, JAVA, C/C++. .Net oraz języki mobilne – przy wydzielonych stolikach, gdzie każdy z uczestników będzie miał szansę usłyszeć, jak rozwijać się jako koder, zadać nurtujące pytania i dowiedzieć się, jak poradzić sobie na początku zawodowej drogi. By nikogo nie dopadł mały głód, na czas technologicznych dyskusji zapewniamy gorącą pizzę.

Ponadto, jak zwykle w czasie TechCampu usłyszymy trzy prezentacje zaproszonych specjalistów. Wystąpi m.in. Adam Kopeć – na co dzień projektant PHP z Grupy Unity, a po pracy m.in. prelegent 4Developers – który opowie o ewolucji języków programowania. Podczas wydarzenia od najbardziej zorientowanych na rynku pracy specjalistów z Pracuj.pl, dowiemy się także jak skutecznie przemówić do przyszłych pracodawców.

Najnowsze informacje o agendzie znaleźć można na stronie www.techcamp.pl. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, Miquido, Nokia Solutions and Networks, Pracuj.pl, oraz Województwem Małopolskim. Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Dawid ZarazińskiRusza czwarty sezon TechCampu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.