Rusza CzyToDziała.pl

CzyToDziala.pl monitoruje poprawność działania serwisów WWW i w razie awarii błyskawicznie powiadamia odpowiednie osoby.
Użytkownik po założeniu konta w CzyToDziala.pl może dodać swoje serwisy do bazy monitorowanych stron. Serwisy dodane do bazy są cykliczne odwiedzane przez roboty. W razie wystąpienia awarii CzyToDziala automatycznie wysyła na wcześniej zdefiniowane kanały alert. Ułatwia to zapewnienie ciągłości biznesu firmom posiadającym strony WWW czy sklepy internetowe.

Usługę sprofilowaliśmy pod kątem klientów eCommerce i korporacyjnych – dla nich zapewnienie poprawnego działania serwisu WWW jest najważniejsze.
– mówi Dmitrij Żatuchin, właściciel serwisu.

Serwis CzyToDziala.pl testuje zarówno serwis WWW jak i inne działające na serwerze usługi (e-mail, ftp). Pozwala też automatycznie interpretować występujące błędy oraz raportować prędkość ładowania się serwisu.

Nawet jeśli serwis WWW ma dostępność na poziomie 99% oznacza to, że 7 godzin w miesiącu nie działa. W średniej wielkości sklepie internetowym to utrata minimum kilkunastu zamówień. Trzeba pamiętać, że nie tylko niedostępność serwisu może być poważnym problemem. Zbyt długi czas odpowiedzi lub ładowania się może stanowić jedną z najważniejszych przesłanek do zrezygnowania z odwiedzenia serwisu WWW. – mówi Tomasz Karwatka, autor Kursu Usability

Usługa sprzedawana jest w trzech abonamentach (Prywatny, eBiznes, Korporacyjny) różniących się częstotliwością testów i ilością dostępnych kanałów powiadomień.

W serwisie można zapisać się na darmowy okres próbny.

www.czytodziala.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top