Rusza kampania filmu Madagaskar

Opublikowano: 28 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

1 lipca na ekrany kin wchodzi nowa produkcja DreamWorks Animation, dystrybuowana przez United International Picture (UIP) – 'Madagaskar'. Film opowiada o losach czterech zwierząt: lwa, zebry, żyrafy i hipopotama, które Pewnego dnia zostają wysłane do Afryki gdzie mają zostać wypuszczone na wolność.

Film towarzyszy kampania reklamowa prowadzona w telewizji, na outdoorze, w prasie, w magazynach i w Internecie. W przypadku kampanii w Internecie zastosowano unikalny skrypt, który pozwala na synchronizację dwóch, emitowanych jednocześnie kreacji (toplayer i billboard). Dzięki temu możliwe jest przemieszczanie się bohaterów (pingwinów) pomiędzy kreacjami z zachowaniem spójności i płynności animacji.

Kampania emitowana jest na Onecie, Wirtualnej Polsce oraz mniejszych serwisach rozrywkowych, wsparcie zapewnia emisja bannera w komunikatorze Tlen – w dzień premiery.

Media zaplanował i kupił mOne, specjalistyczny dział domu mediowego Mindshare, zajmujący się komunikacją one-to-one. Kreacje na potrzeby filmu zaadaptowała agencja OS3.

Sylwester KozakRusza kampania filmu Madagaskar

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.