Rusza nasz Katalog Firm!

Opublikowano: 7 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wraz z nowym rokiem chcielibyśmy zaprezentować naszą nową usługę – Katalog Firm e-biznesowych.

Rozwijając e-biznes.pl od 1999 r. doskonale rozumiemy potrzeby firm, które oferują klientom różne rozwiązania e-biznesowe. Rozumiemy również potrzeby samych klientów potrzebujących konkretnych rozwiązań – stąd pomysł stworzenia takiego miejsca w sieci.

katalog e-biznes

Katalog został stworzony według potrzeb klientów – znajdziecie tutaj kategorie takie jak „potrzebuję utrzymać prostą stronę na hostingu” czy „chcę zlecić stworzenie sklepu internetowego od podstaw”. W ten sposób chcemy pogrupować firmy oferujące różne rozwiązania w zależności od stopnia skomplikowania.

Dla użytkowników poszukujących biznesowych partnerów Katalog jest bezpłatny. Firmy, które chcą się promować za jego pośrednictwem mogą wybrać jeden z dwóch atrakcyjnych planów. Więcej informacji znaleźć można pod adresem firmy.e-biznes.pl.

Od nowego roku chcemy na łamach e-biznes.pl pisać znacznie więcej o usługach dla e-biznesu – Katalog to więc część zmiany merytorycznej w e-biznes.pl. Firmy zainteresowane współpracą, przygotowaniem wspólnych raportów, poradników itp., zapraszamy do kontaktu.

Sylwester KozakRusza nasz Katalog Firm!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.