Rusza nasz Katalog Firm!

Wraz z nowym rokiem chcielibyśmy zaprezentować naszą nową usługę – Katalog Firm e-biznesowych.

Rozwijając e-biznes.pl od 1999 r. doskonale rozumiemy potrzeby firm, które oferują klientom różne rozwiązania e-biznesowe. Rozumiemy również potrzeby samych klientów potrzebujących konkretnych rozwiązań – stąd pomysł stworzenia takiego miejsca w sieci.

katalog e-biznes

Katalog został stworzony według potrzeb klientów – znajdziecie tutaj kategorie takie jak “potrzebuję utrzymać prostą stronę na hostingu” czy “chcę zlecić stworzenie sklepu internetowego od podstaw”. W ten sposób chcemy pogrupować firmy oferujące różne rozwiązania w zależności od stopnia skomplikowania.

Dla użytkowników poszukujących biznesowych partnerów Katalog jest bezpłatny. Firmy, które chcą się promować za jego pośrednictwem mogą wybrać jeden z dwóch atrakcyjnych planów. Więcej informacji znaleźć można pod adresem firmy.e-biznes.pl.

Od nowego roku chcemy na łamach e-biznes.pl pisać znacznie więcej o usługach dla e-biznesu – Katalog to więc część zmiany merytorycznej w e-biznes.pl. Firmy zainteresowane współpracą, przygotowaniem wspólnych raportów, poradników itp., zapraszamy do kontaktu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry