Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu

Opublikowano: 19 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Najlepsze technologiczne emocje powrócą pod Wawel już 8 listopada. W pierwszym starciu techcampowego ringu prelegenci zmierzą się z tematem Kariera w IT. 

Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu 1Tym razem pasjonaci świata technologii spotkają się na dyskusji w przyjaznych ścianach krakowskiego klubu Masada. Ale zmiana lokalizacji to nie jedyna nowość jaką w drugim sezonie przygotowali dla uczestników organizatorzy. Jeszcze tej jesieni na scenie TechCampu pojawią się topowi prelegenci i najgorętsze tematy. W kolejnych odcinkach prześwietlone zostaną takie zagadnienia z kręgu nowych technologii jak Security IT czy Web Responsive Design.

Oprócz cyklicznych spotkań z ekspertami, dodatkowo odbędą się także warsztaty weekendowe przygotowane dla mniejszej grupy osób wspólnie z firmą Microsoft. Obok marki Microsoft BizSpark, partnerem głównym wydarzenia został w tym sezonie Krakowski Park Technologiczny.

Tradycyjnie wstęp na TechCamp jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza na stronie www.techcamp5.evenea.pl. Więcej informacji o barcampie znaleźć można na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

Dawid ZarazińskiRusza nowy sezon krakowskiego TechCampu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.