Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu

Najlepsze technologiczne emocje powrócą pod Wawel już 8 listopada. W pierwszym starciu techcampowego ringu prelegenci zmierzą się z tematem Kariera w IT. 

Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu 1Tym razem pasjonaci świata technologii spotkają się na dyskusji w przyjaznych ścianach krakowskiego klubu Masada. Ale zmiana lokalizacji to nie jedyna nowość jaką w drugim sezonie przygotowali dla uczestników organizatorzy. Jeszcze tej jesieni na scenie TechCampu pojawią się topowi prelegenci i najgorętsze tematy. W kolejnych odcinkach prześwietlone zostaną takie zagadnienia z kręgu nowych technologii jak Security IT czy Web Responsive Design.

Oprócz cyklicznych spotkań z ekspertami, dodatkowo odbędą się także warsztaty weekendowe przygotowane dla mniejszej grupy osób wspólnie z firmą Microsoft. Obok marki Microsoft BizSpark, partnerem głównym wydarzenia został w tym sezonie Krakowski Park Technologiczny.

Tradycyjnie wstęp na TechCamp jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza na stronie www.techcamp5.evenea.pl. Więcej informacji o barcampie znaleźć można na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top