Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu

Najlepsze technologiczne emocje powrócą pod Wawel już 8 listopada. W pierwszym starciu techcampowego ringu prelegenci zmierzą się z tematem Kariera w IT. 

Rusza nowy sezon krakowskiego TechCampu 1Tym razem pasjonaci świata technologii spotkają się na dyskusji w przyjaznych ścianach krakowskiego klubu Masada. Ale zmiana lokalizacji to nie jedyna nowość jaką w drugim sezonie przygotowali dla uczestników organizatorzy. Jeszcze tej jesieni na scenie TechCampu pojawią się topowi prelegenci i najgorętsze tematy. W kolejnych odcinkach prześwietlone zostaną takie zagadnienia z kręgu nowych technologii jak Security IT czy Web Responsive Design.

Oprócz cyklicznych spotkań z ekspertami, dodatkowo odbędą się także warsztaty weekendowe przygotowane dla mniejszej grupy osób wspólnie z firmą Microsoft. Obok marki Microsoft BizSpark, partnerem głównym wydarzenia został w tym sezonie Krakowski Park Technologiczny.

Tradycyjnie wstęp na TechCamp jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza na stronie www.techcamp5.evenea.pl. Więcej informacji o barcampie znaleźć można na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry