Rusza pilotażowa wersja INTERIA TV

INTERIA.PL uruchamia nowy serwis pod internetowym adresem: tv.interia.pl. INTERIA TV to pierwsza polska telewizja internetowa grana na żywo, jej największy walor to połączenie przekazu wideo z narzędziami komunikacji internetowej i bogactwem zasobów portalu takich jak m.in. czat czy forum dyskusyjne.

Głównym założeniem emitowanych programów będzie interakcja z użytkownikami i widzami przy użyciu narzędzi komunikacyjnych. W ramówce znajdą się także wideoklipy najpopularniejszych wykonawców krajowych i zagranicznych, zarówno te dobrze znane jak i premierowe.  Zdecydowanie najciekawszym elementem będą programy na żywo, prezentowane od wtorku do soboty, w godzinach 20.00 – 22.00 z profesjonalnego studia TV zbudowanego w siedzibie INTERIA.PL. Wieczorne pasmo „Live” zostało  podzielone na dwie części: od  20 do 21 internauci mogą oglądać informacyjno – lifestylowy program  NetShow! a począwszy od 21 oparty na czacie z użytkownikami program Combat.

Uruchomienie INTERIA TV będzie przebiegać w dwóch etapach. Obecnie startuje etap pierwszy (pilotażowy), drugi zaplanowano na jesień br. Będzie się on łączył z wprowadzeniem kolejnych elementów programowych i interaktywnych do ramówki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top