Rusza platforma reklamy internetowej Ad4Mass

Na polskim rynku reklamowym pojawił się nowy gracz – internetowy system Ad4Mass. Dzięki prostocie obsługi i szybkości działania ma on duże szanse na walkę z konkurencją i przyciągnięcie osób, które w łatwy sposób chcą oferować miejsce reklamowe i zlecać kampanię w globalnej sieci.

Do końca marca 2010 r. trwały intensywne beta-testy Ad4Mass. Po ich pomyślnym zakończeniu podjęto decyzję o uruchomieniu serwisu w kwietniu.

„Tworząc Ad4Mass wiedzieliśmy, że wchodzimy na trudny rynek. Dlatego też postanowiliśmy przygotować platformę reklamową, która zdystansuje konkurencję pod względem swojej funkcjonalności. Wyróżnia nas przejrzysta i czytelna obsługa, zero jakichkolwiek formalności, brak ograniczeń zamieszczanych materiałów i szybkość działania.” – mówi Piotr Kasprzycki – Prezes GTW Media, spółki która stworzyła Ad4Mass.

Ad4Mass oferuje dziewięć rozmiarów powierzchni reklamowej, m.in.: standard skyscrapper 120px*600px, medium rectangle 300px*250px, billboard 750px*100px. Akceptuje również wszystkie popularne formaty reklamy: jpeg, gif, animowany gif, flash, swf.

Zasada działania Ad4Mass jest prosta. Wystarczy zarejestrować się na stronie ad4mass.pl i zadecydować czy chcemy być wydawcą czy reklamodawcą. Wydawcy bezpłatnie wprowadzają do systemu swoje witryny oraz określają i wyceniają udostępnione na nich miejsca reklamowe. Reklamodawcy w prosty, w pełni zautomatyzowany sposób tworzą i zlecają kampanie reklamowe, dobierając spośród oferty wydawców docelowe serwisy i miejsca spełniające ich oczekiwania. Nie ma potrzeby załatwiania żadnych formalności – o wszystko zadba Ad4mass.

Ad4Mass jest współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Ad4mass.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top