Ruszają testy SEMSTORM – nowego narzędzia SEO

Opublikowano: 17 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

SEMSTORM uruchomił darmowe testy nowego narzędzia wspierającego działania SEO i analizującego polskie słowa kluczowe. Główną funkcją systemu jest sugerowanie najlepszych słów kluczowych dla danej witryny, rozwiązanie pozwala również na monitorowanie skuteczności działań własnych i konkurencji.

SEMSTORM wyposażony jest w słownik fraz kluczowych, powstały na bazie analizy kilkuset milionów słów kluczowych. Frazy dobrano tak, by faktycznie były wyszukiwane w internecie.

semstormAnaliza działań marketingowych w wyszukiwarkach internetowych wskazała, że brakuje narzędzia, które w rzetelny sposób pokazałoby, czy wybrane słowa kluczowe są optymalne SEMSTORM pomaga zarówno w przypadku dużych, jak i małych kampanii SEO. Mnogość wskaźników dostarczy agencjom niezbędnego wglądu w prowadzone działania. Uproszczony interfejs, widoki z podpowiedziami pozwolą efektywnie planować strategię również zwykłym użytkownikom – powiedział Wojciech Karwowski, prezes zarządu SEMSTORM.

Po obecnej darmowej fazie testów zostanie zaprezentowany cennik usługi.

Sylwester KozakRuszają testy SEMSTORM – nowego narzędzia SEO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.