Ruszył serwis gryniedzielne.pl

Po miesiącach przygotowań ukazała się wersja beta serwisu Gryniedzielne.pl. Obszar działalności portalu skupia się na tematyce gier typu casual, będących zdobywającym coraz większą popularność trendem na rynku gier.

Gryniedzielne.pl to przede wszystkim portal publicystyczny, przekonują jego twórcy. Znaleźć będzie można tu recenzje gier, felietony tematycznie związane z tą gałęzią branży gier wideo, a także najświeższe wiadomości. Główną częścią serwisu jest jednak baza gier. Stopniowo dodawane są do niej kolejne pozycje – wraz z kompletem informacji, takich jak opis, rok wydania czy producent.

Twórcy serwisu nie chcą zapominać o szybkiej internetowej rozrywce, stworzyli więc dział gier online. Baza gier flash poszerzana jest regularnie o kolejne pozycje. Użytkownicy mają możliwość oceniania, łatwo więc sprawdzić, które cieszą się największą popularnością.

Przygotowania do startu trwały około cztery miesiące. Trudno powiedzieć skąd wziął się pomysł na taki serwis. Wraz ze znajomymi stwierdziliśmy jakiś czas temu, że nie ma w Polsce portalu, który zajmowałby się recenzowaniem gier casual i dostarczaniem informacji o nich. Doszliśmy więc do wniosku, że może to być dochodowy interes, dlatego postanowiliśmy w niego wejść – mówi nam Damian Rams, szef projektu Gryniedzielne.pl.

To, na co stawiają twórcy Gryniedzielne.pl to wysoki poziom recenzji, rozbudowana baza gier (z miejscem na screeny, video, czy poradnik) oraz elementy społecznościowe, które mają być w przyszłości rozbudowywane.

Serwis ma generować zyski z programów partnerskich. Bezpośrednio z bazy gier można pobrać wersje demonstracyjne „casuali”, bądź też od razu przejść do zamówienia pełnej wersji (koszt 19 złotych). Za produkcje można zapłacić przelewem lub SMSem. Za każdą sprzedaną grę twórcy Gryniedzielne.pl zainkasują prowizję zgodny z umową jaką wypracował z jej producentem. Sprzedawana będzie również powierzchnia reklamowa.

gryniedzielne logo

Gryniedzielne.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry