Ruszyło last.fm dla iPhone'a

Administratorzy społecznościowego serwisu muzycznego last.fm poinformowali w niedzielę o uruchomieniu nowej wersji swojej witryny – tym razem przeznaczonej dla urządzeń Apple iPhone i iPod Touch.

Aplikację można pobrać w sklepie iTunes. Posiada ona prosty, estetyczny interfejs, który umożliwia zapoznawanie się z podstawowymi informacjami na temat poszczególnych utworów i wykonawców (biografie, pokrewne piosenki i gatunki muzyczne, wydarzenia powiązane z artystami itp.).

Podobnie jak w tradycyjnym last.fm użytkownik ma do dyspozycji przyciski „Love”, „Ban”, „Stop”, „Next”. Pierwszy dodaje kompozycję do listy ulubionych, drugi eliminuje ją, trzeci przerywa odtwarzanie, a czwarty ładuje kolejny utwór. Dodatkowo internauta może bezpośrednio kupić piosenkę w sklepie iTunes.

Wadą jest niestabilność oprogramowania. Często pojawiają się komunikaty o błędach, czasami program całkowicie się zawiesza. Przez większość czasu jednak da się słuchać muzyki bez problemu, na przykład w strefie sieci Wi-Fi. Aplikacja jest darmowa i na razie dostępna w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz Hiszpanii.

Źródło: Mashable

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top