Ruszyło nowe Agito

Dziś odbyła się oficjalna inauguracja nowej odsłony serwisu Agito.pl. Od 30 października znakiem rozpoznawczym firmy będzie też nowe logo.
Podczas tworzenia nowej odsłony serwisu szczególną wagę zwrócono na takie aspekty jak: czytelność, użyteczność oraz łatwość obsługi. W ciągu najbliższych kilku miesięcy strona Agito.pl będzie uzupełniania o nowe funkcjonalności i narzędzia ułatwiające wybór odpowiednich produktów. Pierwsze z nich, takie jak porównywarka produktów, dostępne są już teraz, kolejne pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy. Na stronie można już także znaleźć pierwszy z serii poradników w których eksperci Agito.pl będą doradzać w kwestii doboru sprzętu.

Wprowadzone zmiany są początkiem działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Agito.pl, jako nowoczesnego hipermarketu z elektroniką użytkową, sprzedającego produkty renomowanych producentów w korzystnych cenach. Tą strategię oddaje również nowe hasło “Najtaniej za wszelką cenę”, które będzie towarzyszyło działaniom promocyjnym firmy w najbliższym czasie.

Nowa wizualizacja i funkcjonalności strony zostały opracowane przez zespół Agito.pl, oraz Agencję Interaktywną Huevo.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry