Sagio.pl – kobiece rady wideo

Zapewne wszyscy mężczyźni chcą podobać się kobietom. Czy pragnienie to jest na tyle silne by zapłacić za dostęp do serwisu z poradnikami wideo na temat podrywania? Zapraszamy do recenzji Sagio.pl.

W internecie szukamy nie tylko informacji ze świata, wiedzy dotyczącej kosmosu, czy pogłębionych analiz makroekonomicznych… Szukamy również towarzystwa i to najchętniej osób odmiennej płci. A przynajmniej wskazówek jak spodobać się poznanej „w realu” osobie i sfinalizować znajomość miłym rendez-vous

Sagio.pl - kobiece rady wideo 1Właśnie w takiej niszy sukces chce odnieść serwis z wideo poradnikami – Sagio.pl, reklamujący się hasłem: nowe spojrzenie na męskie relacje z kobietami.

W sieci znajdziemy masę poradników, e-booków, kursów czy portali uczących mężczyzn w jaki sposób powinni postępować z kobietami. Często za tymi radami chowają się „chłopcy”, który przeczytali ciekawą książkę na ten temat lub odbyli kurs uwodzenia za nie małe pieniądze. Wszystkie te porady łączy jedno – udzielane są przez mężczyzn – czytamy na stronach serwisu. I dalej:

Nie uczymy technik manipulacji, nie jesteśmy trenerami NLP czy NLS. Cała nasza wiedza pochodzi bezpośrednio od kobiet, które w 30 produkowanych wyłącznie przez nas filmach każdego miesiąca dzielą się z nami radami jak je podrywać, jak je traktować i jak dobrze żyć z nimi na co dzień. Sagio.pl nie zamyka się więc wyłącznie na podryw, naszym celem jest nauczenie każdego mężczyzny jak budować dobre relacje z kobietami na każdej płaszczyźnie.


To tylko część recenzji. Całość znaleźć można na Wystartowali.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry