Salon FFCreation w Second Life

Opublikowano: 11 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

FFC cały czas rozwija swoją działalność w Second Life. Najpierw był klub PLAYMOBILE i oryginalna, pionierska kampania promocyjna tej marki przygotowana przez FFCreation, teraz przyszedł czas na otwarcie wirtualnego biura FFC.
Salon agencji znajduje się w strategicznym dla polskiego SL miejscu, tuż przy klubie PLAY.

Szklany, transparentny budynek w kształcie logo FFCreation, w barwach logo, zgodny jest z przyjętą wizualizacją artystyczną firmy. Wystrój wnętrza i design jest nowoczesny, prosty, elegancki.

W środku goście salonu mogą obejrzeć galerię zrealizowanych ostatnio projektów i poszczególnych kreacji FFC, a – za pośrednictwem telebimu – zapoznać się z prezentacją multimedialną firmy.

W przyszłości będzie możliwy bezpośredni dostęp do strony internetowej FFCreation prosto z SL.

Wkrótce pojawi się credentials w formacie video. W wirtualnym biurze FFCreation, we wtorki w godzinach: 10h – 14h, dyżurować będzie jeden pracownik biura, który odpowie na pytania związane z działalnością oraz ofertą FFCreation.
Agencja ma nadzieję, że jej nowy salon będzie inspirował polskich użytkowników SL zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym.

Sylwester KozakSalon FFCreation w Second Life

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.