SAMSUNG G600 – płaskie „pięć mega”

Samsung wprowadza na rynek model G600 – pierwszy telefon z serii G, nastawiony na funkcje fotograficzne, który posiada pięciomegapikselowy aparat z czterokrotnym zoomem, fleszem i autofocusem.
Nowy Samsung G600 to stylowy slider, który pomimo pięciomegapikselowego aparatu przykuwa oko niewielkimi rozmiarami. Płaski (14,9 mm), o klasycznym, prostym design’ie stanowi połączenie technologii z biznesową elegancją.

W modelu tym nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne: posiada pięciomegapikselowy aparat fotograficzny z czterokrotnym zoomem cyfrowym, flashem i autofocusem. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość wybierania trybów charakterystycznych dla cyfrowych aparatów: trybu macro, panoramicznego czy nocnego. Duży wyświetlacz 2.2” QVGA TFT LCD o 16 milionach kolorów sprawia, że przeglądanie zdjęć czy filmów video staje się przyjemnością. G600 pozwala również na edycję zdjęcia – można przechowywać czy retuszować zdjęcia, a następnie wysyłać je przez e-mail czy MMS. Rezultaty można obejrzeć na ekranie telewizora dzięki wyjściu TV, w które wyposażony jest telefon.

SAMSUNG G600 – płaskie „pięć mega” 1

G600 to również możliwość nagrywania filmów video (w rozdzielczości VGA 640×480). Kamera umieszczona w telefonie umożliwia nagranie maksymalnie godzinnego filmu w formatach H.263/MPEG4.

Użytkownikom, którzy pragną wyróżniać się indywidualnym stylem i nie lubią nudy, nowy Samsung daje po raz pierwszy możliwość zmiany kolorystyki menu w zależności od upodobań i preferencji. Można skorzystać z motywów dostępnych w telefonie lub stworzyć swój własny.

Dodatkową zaletą jest czujnik światła, który automatycznie dostosowuje optymalny poziom jasności wyświetlacza w zależności od warunków oświetlenia. Zapewnia to nie tylko wygodę dla użytkownika, ale przede wszystkim dodatkową oszczędność baterii.

G600 może służyć również jako narzędzie do pracy dzięki obsłudze plików biurowych takich jak MS Word, Excel, Power Point czy PDF – można przesłać wybrane dokumenty do telefonu za pomocą łączności Bluetooth lub kabla USB i bez problemu przeglądać czy zmieniać je w domu. Telefon działa w technologii EDGE, pełna przeglądarka WWW (Net Front 3.4) pozwala na swobodne przeglądanie stron internetowych. Telefon wyposażony jest w odtwarzacz MP3, radio FM, z którego audycje można nagrać na telefon w postaci plików mp3, i klient e-mail. 54 MB pamięci można rozszerzyć dzięki dołączonej w zestawie karcie microSD. Dzięki temu nie powinno zabraknąć miejsca na ulubione utwory czy zdjęcia. Telefon dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i grafitowej.

Cena SUGEROWANA przez producenta 1 499,00 PLN.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top