Samsung Galaxy Note II sprzedaje się świetnie

Samsung poinformował, że Galaxy Note II został sprzedany do dystrybutorów detalicznych w ilości ponad 5 mln egzemplarzy. Dodatkowo podczas ostatnich 24 dni ilość ta wynosiła 2 mln.

3 mln egzemplarzy Galaxy Note II zostało sprzedanych przez pierwsze 37 dni od daty premiery. Aktualny wynik dodatkowych 2 mln egzemplarzy każe przypuszczać, że sprzedaż nowego produktu Samsunga prześcignie dwukrotnie Galaxy Note I i osiągnie pułap 20 mln sprzedanych egzemplarzy.

Samsung Galaxy Note II sprzedaje się świetnie 1

Sprzedaż Galaxy Note II nie może się równać z wynikami Galaxy S III, które po 150 dniach na rynku osiągnęło 30 mln sprzedanych telefonów, jednakże wynik Galaxy Note II wskazuje na duże zainteresowanie hybrydami smartfona i tabletu.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry