Samsung Galaxy Tab S w przedsprzedaży w redcoon.pl

Od 27 czerwca sklep internetowy redcoon.pl rusza z  przedsprzedażą bezkonkurencyjnego tabletu w historii. Przed Wami Samsung Galaxy Tab S w najlepszej ofercie przedsprzedaży. To nie wszystko.

Ci, którzy zdecydują się na zakup tabletu w przedsprzedaży mogą liczyć na dodatkowy bonus. Muzycznym prezentem są eleganckie słuchawki nauszne Samsung Level On o wartości 580 zł. Dodatkowo tylko w sklepie redcoon.pl wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu tabletów Samsung GALAXY TAB S w przedsprzedaży otrzymają także kartę pamięci 32GB, a do modeli wyposażonych w modem 3G/LTE również starter Heyah GRATIS.Nie czekaj. Akcja trwa tylko do 17 lipca. Zobacz modele objęte promocją: http://www.redcoon.pl/rc-samsungtabs

samsung galaxys

Samsung Galaxy TAB S to tablet z szeroką gamą możliwości i dużą funkcjonalnością. To nie tylko najnowsze technologie zamknięte w eleganckim, lekkim i kompaktowym designie, ale także szereg przydatnych funkcji. Tablet charakteryzuje się solidnym wnętrzem. Procesor Exynos Octa posiada osiem rdzeni i w zależności od potrzeb pracuje albo na czterech wydajniejszych albo na czterech wyjątkowo energooszczędnych rdzeniach. Z Galaxy TAB S możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ wszystkich ważnych danych broni wysoce zaawansowany czytnik linii papilarnych. Znakomity wyświetlacz Super AMOLED gwarantuje wysokiej jakości obraz oraz żywe kolory. Dzięki opcji podziału ekranu tabletu użytkownik może robić 2 rzeczy jednocześnie. Za zarządzanie pamięcią oraz warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Android 4.4 KitKat. Dodatkowo technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci.

Samsung Level On w gratisie

samsung-tabs

Słuchawki nauszne Samsung Level On doskonale uzupełniają przedsprzedażową ofertę. To wolność ekspresji zamknięta w stylowej, a zarazem ergonomicznej konstrukcji. Ich wysoką jakość potęgują wzmocnione dwuwarstwowe membrany, które zdecydowanie podnoszą jakość dźwięku. Ich solidne wykonanie gwarantuje niebywały komfort i wygodę. Składana konstrukcja tylko zachęca do zabierania ich ze sobą dosłownie wszędzie. Taki gratis  to okazja nie do przegapienia! Nie  zwlekaj. Zajrzyj na przedsprzedaż  do redcoon.pl po więcej niż jeden gratis. Najlepsza oferta przedsprzedaży może być właśnie Twoja!

Zapraszamy do redcoon.pl!

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry