Samsung otwiera showroom dla klientów biznesowych

Firma Samsung Electronics Polska otworzyła w Warszawie Showroom B2B. Prezentowane w nim będą rozwiązania dla biznesu, dedykowane m.in. dla branż takich jak edukacja, hotelarstwo, centra dyspozycyjne czy bankowość.

samsung-b2b-showroom-01Showroom Samsung B2B to miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszą ofertą rozwiązań przeznaczonych dla segmentu biznesowego, niedostępną w zwykłych sklepach. W Showroomie na pracują konsultanci, których rolą będzie nie tylko doradzanie klientom w zakresie wyboru sprzętu, ale przede wszystkim ukazanie pełnej jego funkcjonalności poprzez prezentację kompletnych rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych branż.

Zróżnicowane portfolio, które będzie dostępne w Showroomie Samsung B2B zawiera między innymi rozwiązania dotyczące druku, telewizji hotelowej, cyfrowej klasy oraz wielkoformatowych ścian wizyjnych.

Samsung B2B Showroom znajduje się w budynku biurowym New City przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie. Będzie wykorzystywany do spotkań biznesowych oraz szkoleń.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry