Samsung otwiera showroom dla klientów biznesowych

Opublikowano: 19 czerwca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Samsung Electronics Polska otworzyła w Warszawie Showroom B2B. Prezentowane w nim będą rozwiązania dla biznesu, dedykowane m.in. dla branż takich jak edukacja, hotelarstwo, centra dyspozycyjne czy bankowość.

samsung-b2b-showroom-01Showroom Samsung B2B to miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszą ofertą rozwiązań przeznaczonych dla segmentu biznesowego, niedostępną w zwykłych sklepach. W Showroomie na pracują konsultanci, których rolą będzie nie tylko doradzanie klientom w zakresie wyboru sprzętu, ale przede wszystkim ukazanie pełnej jego funkcjonalności poprzez prezentację kompletnych rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych branż.

Zróżnicowane portfolio, które będzie dostępne w Showroomie Samsung B2B zawiera między innymi rozwiązania dotyczące druku, telewizji hotelowej, cyfrowej klasy oraz wielkoformatowych ścian wizyjnych.

Samsung B2B Showroom znajduje się w budynku biurowym New City przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie. Będzie wykorzystywany do spotkań biznesowych oraz szkoleń.

Dawid ZarazińskiSamsung otwiera showroom dla klientów biznesowych

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.