Samsung sprzedał 20 mln flagowego smartfona w 100 dni

W ciągu 100 dni od premiery Samsunga Galaxy S III sprzedano 20 mln sztuk urządzenia.

Firma Samsung poinformowała, że dobrej sprzedaży swojego flagowego smartfona. Telefon posiadający 4,8-calowy wyświetlacz Super AMOLED HD (1280x720px) i system operacyjny Android Ice Cream Sandwich w ciągu 100 dni sprzedał się w 20 mln egzemplarzy.

Od czasu majowego debiutu Galaxy S III cieszy się nieustającą uwagą i popularnością, a my jesteśmy zachwyceni jego sukcesem. Chciałbym szczerze podziękować klientom, którzy wybrali Galaxy S III i zapewnić ich, że nigdy nie przestaniemy dostarczać inteligentnych technologii mobilnych, które pomagają użytkownikom odkrywać nowe możliwości i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania – powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics.

GALAXY-S-III

W dniu premiery Galaxy S III był dostępny w kolorze ciemnoniebieskim (Pebble Blue) i białym (Marble White), a obecnie wybór rozszerzono o następujące barwy: bursztynową (Amber Brown), rubinową (Garnet Red), szafirową (Sapphire Black) i tytanowo-szarą (Titanium Gray). Dostępność kolorów zależy od kraju oraz sprzedawcy.

Dodajmy, że to nie jedyne nowości ze stajni Samsunga. Pod koniec sierpnia firma zaprezentowała następcę modelu Note, nowy tablet oraz hybrydę telefonu i aparatu cyfrowego. 12 września swoje nowe produkty (w tym, jak się spekuluje, nowego iPhone’a) pokazać ma firma Apple, a dziś jeszcze, wieczorem polskiego czasu, odbędzie się konferencja firmy Amazon.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top