San Markos nagrodzony za innowacyjność i kreatywność

Projekt „Kumpel z Przeszłości. 1944 Live” autorstwa agencji reklamowej San Markos otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie nagradzającym najoryginalniejsze przedsięwzięcia realizowane w Internecie – „Internetowa 5”.

Jury konkursu „Internetowa 5” przyznało główną nagrodę oraz tytuł „Internetowego Pomysłu na Piątkę” projektowi „Kumpel z Przeszłości” autorstwa agencji reklamowej San Markos (www.sanmarkos.pl). „Internetowa 5” to ogólnopolski konkurs mający na celu wyróżnienie najlepszych projektów zrealizowanych w ubiegłym roku. Do konkursu stanęły zarówno agencje reklamowe, interaktywne, jak zajmujące się szeroko pojętą komunikacją. Kryterium oceny stanowiła kreatywność, oryginalność i innowacyjność pomysłu. Projekty oceniali szefowie działów sprzedaży i marketingu firm zaproszonych do współpracy, jak również dyrektorzy kilku największych agencji interaktywnych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nagrody, ponieważ nasza wygrana pokazuje, że kreatywność to wciąż domena agencji reklamowych. Nagroda potwierdza, że to agencje reklamowe powinny odpowiadać za kreację kampanii, czy ma ona miejsce w sieci, czy poza nią. Zrozumienie grupy docelowej i umiejętność odpowiedniego doboru narzędzi pod tym kątem, to umiejętność, którą wypracowuje się latami. San Markos dysponuje teamem kreatywnym, który efektywnie łączy doświadczenia z tradycyjnej reklamy z narzędziami oferowanymi przez portale społecznościowe i nowe media. – komentuje Magdalena Czaja, członek zarządu San Markos.

Oprócz nagrody głównej w konkursie „Kumpel z Przeszłości” został dotychczas nagrodzony srebrnym bębnem na festiwalu reklamowym Golden Drum, srebrną nagrodą Silver Spotlight Award, dwiema statuetkami Złoty Spinacz 2009, 3 Złotymi Orłami oraz Grand Prix konkursu w 2009 roku oraz główną nagrodą w konkursie Epica Award 2009.

„Kumpel z Przeszłości” to projekt agencji San Markos zrealizowany wspólnie z firmą On Board PR i Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy, dla którego inspirację stanowiła 65. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry