SARE przejmuje spółkę tworzącą rozwiązania eCommerce

Opublikowano: 10 czerwca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Grupa SARE nabyła 33 proc. udziałów spółki Emagenio tworzącej oprogramowanie e-commerce dla sektora MSP. Spółka specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań na platformie Magento.

sare5 czerwca br., z pewnością rozpoczyna nowy etap w historii spółki. Cieszymy się, że dołączyliśmy do takich spółek jak SARE, Inis i mr Target. Wierzymy, że nasza oferta uzupełni produkty i usługi pozostałych firm, a wspólne działania całej Grupy pozwolą na tworzenie bogatych ofert dla klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych– powiedział Bartosz Kubiak Prezes Zarządu Emagenio.

W ubiegłym roku Emagenio osiągnęło wzrost przychodów na poziomie 400%. W roku bieżącym podobne tempo zostanie utrzymane głównie dzięki ekspansji na rynki zagraniczne oraz synergii z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład Grupy SARE.

Sylwester KozakSARE przejmuje spółkę tworzącą rozwiązania eCommerce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.