SARE wprowadza video-maile

Wzrastająca popularność portali video takich, jak Youtube.com czy Vimeo sprawia, że marketerzy muszą jeszcze raz przemyśleć rolę filmu w procesie angażowania odbiorcy przekazu reklamowego. SARE wprowadza do swojego systemu funkcję video-maili.

W oparciu o badania firmy comScore z rynku amerykańskiego mówiących o dużym wzroście zainteresowania filmami video, SARE postanowiła udostępnić swoim klientom funkcję video-maila. Film w newsletterze w znaczący sposób zwiększa zainteresowanie prezentowanymi w mailingu informacjami, produktami bądź usługami oraz gwarantuje większy współczynnik kliknięć.

Od teraz użytkownicy systemu, korzystając z przyjaznego interfejsu, mogą w łatwy sposób dodawać do newsletterów i mailingów odniesienia do pików video umieszczanych na popularnych serwisach, takich jak Youtube.pl, Blip.tv, Vimeo, Metacafe, Veoh czy Dailymotion.

Do tej pory umieszczenie filmu w e-mailu możliwe było poprzez zamieszczenie grafiki okienka odtwarzacza wraz z odpowiednim linkiem lub poprzez wstawienie tekstu kierującego do wybranego materiału video. Zastosowana w SARE technologia znacznie upraszcza ten proces i pozwala za pomocą edytora HTML jednym kliknięciem dodać  video do e-maila.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry