Satysfakcja z zakupów na fotografii

Wyłoniono już zwycięzców konkursu internetowego sklepu OutletMeblowy.pl zorganizowanego przez JL Connect. Wykonawcą technicznym i marketingowym akcji była Grupa AMP Media.

Warunkiem wzięcia udziału w akcji było dokonanie zakupu dowolnego produktu ze strony http://outletmeblowy.pl i przesłanie fotografii zakupionego produktu przez formularz znajdujący się na stronie konkursowej. Działania podjęte przez organizatora miały na celu zachęcenie klientów do zaprezentowania, w jaki sposób zakupiony przedmiot odmienił wnętrze, w którym się znalazł.

W konkursie przewidziano dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzymał bon wysokości 50% wartości towaru przedstawionego na konkursowym zdjęciu. Laureaci drugiej i trzeciej nagrody otrzymali nagrody rzeczowe.

– Akcja ta jest dla sklepu  www.OutletMeblowy.pl pewną formą nawiązania kontaktu z klientem – wysłanie fotografii jest wiadomością, której treścią jest zadowolenie klienta. Komunikat ten jest niezwykle cenny, gdyż nie ma lepszej reklamy niż usatysfakcjonowany nabywca. Jest on bowiem rekomendacją towarów oferowanych przez sklep w swoim otoczeniu oraz internecie. Taka osoba, poprzez wysłanie opinii o zakupionych dobrach, staje się dla nas kimś więcej niż klientem – mówi Tomasz Krzemiński, Manager Zarządzający OutletMeblowy.pl.

Z myślą o potencjalnych klientach, stworzono konkursową galerię, gdzie  można zobaczyć wszystkie zdjęcia, jakie zostały nadesłane.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry