Scan Holiday w portalu INTERIA.PL

Opublikowano: 25 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal INTERIA.PL, wspólnie z biurem podróży Scan Holiday, uruchomił nową wersję Serwisu Wycieczki. Nowy serwis uzupełnia centrum rezerwacji turystyczno-wypoczynkowych portalu, na które składają się serwisy: Kwatery, Hotele, Samoloty, Autokary oraz LastMinute.

Serwis udostępnia w Internecie pełną ofertę wypoczynkową Scan Holiday, w tym szeroki wybór najnowszych last minute, okazji dnia i ofert specjalnych. Umożliwia wyszukanie interesującej użytkownika oferty, jej kalkulację online (z uwzględnieniem miejsca wylotu, terminu i liczby osób), rezerwację oraz zakup. Uzupełnieniem danych dostępnych online jest możliwość wypełnienia formularza w celu otrzymania kalkulacji pobytu. Użytkownicy mogą także porozmawiać telefonicznie z konsultantem Scan Holiday i na specjalnym kanale czatu.

Serwis wzbogaca rozbudowana sekcja informacyjna o każdym z oferowanych przez Scan Holiday kierunków wakacyjnych. Oprócz ogólnych informacji o poszczególnych krajach i regionach dostępny jest rys historyczny, dane o języku, religii, zwyczajach i świętach oraz kuchni. Ten dział serwisu uzupełnia część praktycznych porad dla turystów na temat związanych z danym krajem obowiązków wizowych, walut i banków, czasu lokalnego, sklepów, zakupów i przepisów celnych, poczty, komunikacji i wynajmu samochodów.

http://wycieczki.interia.pl

Sylwester KozakScan Holiday w portalu INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.