Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz

Ruszył właśnie projekt „Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz”, w której Wydawnictwo Złote Myśli udostępnia książkę audio. Poradnik „Sztuka zdobywania pieniędzyP.T. Barnuma będzie dostępny za pośrednictwem akcji do 22 lipca.

bookP.T. Barnum (1810-1890) był jednym z pierwszych amerykańskich milionerów i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ówczesnych czasów. Stworzył wielkie imperium biznesowe, stał się sławny i pomagał swoim pracownikom stać się bogatymi. Tego wszystkiego dokonał podczas wojny domowej w USA, klęski głodu, niewolnictwa, rozruchów politycznych i ekonomicznego kryzysu. Był znanym mówcą, showmanem, autorem wielu bestsellerów, politykiem, inwestorem, przedsiębiorcą i geniuszem marketingu. Mówi się także o nim jako o ojcu nowoczesnej reklamy.

W 1880 roku, w książce „Sztuka zdobywania pieniędzy” (The Art of Money-Getting), Barnum ujawnił światu swoje sekrety na temat pomnażania pieniędzy. Zawierały one porady na temat biznesu, osobistej efektywności, planowania oraz zarządzania nawet najskromniejszymi finansami.

Książka jest traktowana przez wiele osób jako lektura wręcz obowiązkowa, kultową.

Dlaczego tak jest? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Wystarczy jednak POSŁUCHAĆ, żeby się przekonać…

To już trzeci raz, gdy dajemy Ci możliwość ściągnięcia publikacji, zanim w ogóle zdecydujesz, ile jest ona warta oraz ile (albo czy w ogóle) za nią zapłacisz. Po raz pierwszy jednak udostępniamy książkę audio w formacie mp3 – nagraną przez profesjonalnego lektora wersję dźwiękową bestsellerowej książki P.T. Barnuma. Książki audio mają niezwykle dużo zalet, wśród których dla mnie osobiście najważniejsza jest oszczędność czasu – możliwość słuchania audiobooka podczas jazdy samochodem, w którym większość ludzi spędza przynajmniej 1-2 godziny dziennie – zachęca do skorzystania z akcji Mateusz Chłodnicki, Wiceprezes Zarządu Wydawnictwa Złote Myśli.

Więcej informacji oraz możliwość pobrania audiobooka na stronie sciagnij-i-posluchaj.zlotemysli.pl. Serwis e-biznes.pl objął akcję patronatem medialnym.

sciagnij-zanim-zaplacisz

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry