Search Marketing Week

Search Marketing Week to najprawdopodobniej pierwszy w Polsce tak intensywny event szkoleniowy z zakresu marketingu internetowego.

Przez pięć kolejnych dni dziewięciu niezależnych specjalistów będzie przekazywało wiedzę o e-marketingu – od kampanii reklamowych, przez e-mail marketing, promocję sklepów internetowych, po analitykę webową oraz pozycjonowanie stron.

Organizator szkolenia, firma doradcza MaxROY.com, zadbała o doskonałych prelegentów, wysokiej jakości materiały szkoleniowe, bonusy oraz świetną lokalizację. Search Marketing Week zorganizowany zostanie w dniach 17-21 maja 2010, w biurowcu Rondo One w centrum Warszawy.

Do tej pory w projekt szkoleniowy zaangażowało się kilkanaście firm i portali z Polski oraz Irlandii. Redakcja e-biznes.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Search Marketing Week 1Podczas Search Marketing Week poruszane będą następujące tematy:

 • SEO i pozycjonowanie PRO,
 • PPC i Google AdWords,
 • Użyteczność Stron Internetowych – Usability,
 • Newslettery i E-Mail Marketing,
 • Analityka internetowa –  Google Analytics,
 • Prowadzenie i promocja sklepów internetowych,
 • Social Media.

Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym lub kilku wybranych szkoleniach. Z uwagi na intensywność projektu, przez pierwsze trzy dni szkolenia zorganizowane będą w dwóch równoległych ścieżkach.

To kolejny cykl szkoleniowy z marketingu internetowego, jaki organizujemy w ostatnim czasie. Tym razem jednak przygotowaliśmy kilka nowości, m.in. ekskluzywne szkolenie z pozycjonowania PRO oparte wyłącznie o Case Study realizowanych projektów SEO oraz warsztaty z e-mail marketingu – zapowiada Tomasz Frontczak, prezes MaxROY.com, współorganizator Search Marketing Week.

Firma MaxROY.com w 2009 roku przeszkoliła ponad tysiąc osób z zakresu marketingu internetowego. Ponadto zespół MaxROY.com wydał nakładem wydawnictwa Axel Springer książkę „Twój Biznes w Internecie. Podręcznik e-Marketingu”. Search Marketing Week to kolejny projekt realizowany przez poznańską spółkę, która staje się pionierem w rozwiązaniach z zakresu Search Marketing Consulting.

Szczegółowy program wszystkich szkoleń można znaleźć na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.SearchMarketingWeek.com.

Wpisy promowane

 • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
  Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
 • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
  Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry