Segregatory Mitta Romneya domenowym hitem

Komiczna wypowiedź Mitta Romneya dotycząca zatrudniania kobiet stała się hitem wczorajszej debaty prezydenckiej w USA. Na odpowiednie domeny także nie było trzeba długo czekać.

Segregatory Mitta Romneya domenowym hitem 1Podczas wczorajszej debaty kandydat na prezydenta Mitt Romney odpowiadając na pytanie o to, co zrobił dla wyrównania płac kobiet i mężczyzn, odpowiedział:

Miałem okazję stworzyć rząd stanowy i wszyscy aplikujący byli mężczyznami. Poszedłem do moich pracowników i zapytałem: „Jak to się stało, że wszystkie osoby na te stanowiska to mężczyźni?”. A oni powiedzieli: „Cóż, to są ludzie, którzy mają kwalifikacje:. Więc zapytałem: „Boże, czy nie możemy znaleźć jakichś kobiet, które też miałyby kwalifikacje?”. Podjęliśmy więc wspólny wysiłek, żeby znaleźć kobiety, które miałyby kwalifikacje, żeby zostać członkiniami mojego rządu. Poszedłem do grup kobiecych i spytałem: „Czy możecie nam pomóc znaleźć ludzi?”, a one przyniosły mi segregatory pełne kobiet.

Segregatory pełne kobiet (ang. binders full of women) natychmiast zostały wykorzystane przez sztab Baracka Obamy i wielu internautów.

Domena Bindersfullofwomen.com została zarejestrowana w 90 sekund po wypowiedzi Romneya. Już teraz znaleźć tam można polityczny serwis, niezbyt przychylny kandydatowi Republikanów.

W ciągu jednego popołudnia w samym tylko GoDaddy zarejestrowano ok. 130 domen powiązanych z segregatorami. Co ciekawe, średnio każdego dnia rejestrowane są aż cztery domeny wykorzystujące słowo „binder”.

Jak zwykle pojawiły się też aukcje na eBay’u. BindersFullofWomen.xxx można kupić już za 500 dolarów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top