Sekrety Dody i Radka w INTERIA.PL

INTERIA.PL przygotowała serwis dla fanów Doroty 'Dody’ Rabczewskiej i Radosława Majdana.

Serwis 'Sekrety Dody i Radka’ składa się z dwóch części: ogólnie dostępnej i kodowanej. W pierwszej z nich publikowane są najświeższe informacje na temat pary, pochodzące z doniesień agencyjnych i wywiadów, w tym także tych ekskluzywnych, udzielonych wyłącznie dla INTERIA.PL. Jest też archiwum wiadomości starszych.

W kodowanej części serwisu ’Doda’ – wokalistka zespołu Virgin i jej życiowy partner Radosław Majdan – bramkarz Wisły Kraków, wystawiają na widok publiczny swoją prywatność. Każdy, kto jest gotów zapłacić za możliwość 'podglądnięcia’ ich intymnych chwil, zyskuje dostęp do domowego archiwum zdjęć i filmików wideo. Może na przykład zobaczyć, jakie atrakcje zafundowali sobie małżonkowie podczas egzotycznego urlopu w Meksyku.

– Nie mamy żadnych zahamowań przed udostępnieniem naszych zdjęć i filmów w Internecie – Dorota Rabczewska wyjaśnia decyzję o obnażeniu małżeńskiej prywatności. – Nie zamierzamy dzielić się naszymi wrażeniami tylko z najbliższą rodziną i przyjaciółmi, chcemy, aby poznał je cały świat! W drugiej połowie czerwca planujemy z Radkiem kolejny urlop, który również będziemy dokumentować za pomocą kamery wideo, tym razem będą to Włochy. Możecie być pewni, że gorących nowinek w serwisie nie zabraknie – dodaje wokalistka.

Aby wykupić jednodniowy lub miesięczny dostęp do plików audio i wideo, trzeba zapłacić przelewem, kartą kredytową lub wysyłając SMS-a, odpowiednio: 2 zł netto i 9 zł netto. Ściągnięcie tapety kosztuje 9 zł netto.

Zasoby multimedialne serwisu, składające się obecnie z filmów wideo, zdjęć oraz tapet do ściągnięcia na komórkę, będą sukcesywnie powiększane.

Serwis 'Sekrety Dody i Radka’ koncepcyjnie nawiązuje do formuły stosowanej przez INTERIA.PL przy realizacji internetowych witryn programów Telewizji Polsat 'Bar’ oraz 'Idol’ i wykorzystuje sprawdzone w nich mechanizmy technologiczne.

http://dodairadek.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry