Semilac wybiera Magento 2 Enterprise

Opublikowano: 24 listopada 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Semilac, jedna z najczęściej wybieranych marek kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji dłoni, zdecydowała się na wdrożenie Magento 2 Enterprise. Za wprowadzenie nowych rozwiązań odpowiedzialna jest firma Bold Brand Commerce. 

Przy tej skali biznesu nasz obecny system okazał się nieskuteczny. Dlatego przejście na nowy, lepszy silnik, było kwestią czasu. Poszukiwaliśmy rozwiązania, które, po pierwsze, będzie realizować nasze teraźniejsze i przyszłe cele, a po drugie, zapewni strategiczne bezpieczeństwo rozwoju, również w kierunku omnichannel – powiedział Grzegorz Szpakowski, Wiceprezes w Nesperta Sp. z o.o.

boldsemilac_zdj1

W przypadku wdrożenia dla marki Semilac szczególne znaczenie miało przygotowanie wysoko wydajnej architektury systemu w celu obsłużenia dużej ilości transakcji w skali miesiąca oraz licznych szczytów sprzedażowych. Dlatego rekomendowaliśmy wybór platformy Enterprise, którą Magento opracowało z myślą o dużych systemach e-commerce – dodał Borys Skraba, Prezes Zarządu Bold.

Sylwester KozakSemilac wybiera Magento 2 Enterprise

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.