Senior.pl przechodzi do Evolution Media Net

Opublikowano: 4 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Senior.pl, adresowany do osób powyżej pięćdziesiątego roku życia, nawiązał współpracę z siecią Evolution Media Net w zakresie współpracy reklamowej.

evolutionmedianetStaramy się różnicować nasze portfolio serwisów i oferować reklamodawcom jak najwięcej możliwości prowadzenia efektywnych kampanii, nie tylko pod kątem zasięgu. Senior.pl to w swojej kategorii najważniejszy i największy serwis, a dla wielu reklamodawców grupa odbiorców powyżej pięćdziesiątego roku życia jest niezwykle istotna – powiedział Karol Kowalski odpowiedzialny w Evolution Media Net za współpracę z witrynami.

Oprócz klasycznych formatów reklamy display’owej portal oferuje reklamodawcom także prowadzenie działań niestandardowych, projektowanych indywidualnie. Serwis Senior.pl jest odwiedzany przez ponad 550 tys. użytkowników miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, 01.2013).

Sylwester KozakSenior.pl przechodzi do Evolution Media Net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.