Serwer biznesowy ACTIVE w Getin.pl

Getin Service Provider S.A. wprowadził do swojej oferty hostingowej wirtualny serwer w pełni bazujący na technologii firmy Microsoft (Activer Server Pages 3.0 i SQL Serwer 2000) – Serwer Biznesowy ACTIVE.

Produkt może stanowić stabilną i wydajną platformę dla prostych i zaawansowanych serwisów www, sklepów oraz innych aplikacji internetowych wykorzystujących technologię server side scripting i współpracujących z dedykowaną bazą danych.

W kontekście dominacji rozwiązań typu open source na polskim rynku usług hostingowych Serwer Biznesowy ACTIVE jest jednym z nielicznych profesjonalnych produktów opartych na technologii Microsoft. Jego wprowadzenie to wyraz konsekwentnej strategii stosowania przez Getin SP S.A. rozwiązań firmy Microsoft i ich popularyzacji wśród małych i średnich polskich przedsiębiorstw.

Serwer Biznesowy ACTIVE to również pierwszy z produktów Centrum e-biznesu umożliwiający Klientom przygotowanie i wdrożenie rozwiązań e-biznesowych według własnego projektu i dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferowane do tej pory produkty Centrum e-biznesu bazowały na standardowych, szablonowych i ekonomicznych rozwiązaniach typu e-Witryna, e-Sklep.

Getin Service Provider SA powstała w marcu 2000 i należy do grupy Credit Agricole Polska. Jest pierwszą spółką z segmentu B2B działającą w obszarze Internetu notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Misją spółki jest zaspokajanie potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie szeroko rozumianych usług internetowych.

http://www.getin.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top