Serwery za 1 zł w nazwa.pl

Z okazji 10 urodzin firma NetArt zaprezentowała specjalną ofertę dla klientów. Dzięki niej serwer Active można kupić już za 1 zł.
Rok 2007 to rok 10 urodzin firmy NetArt, właściciela serwisów nazwa.pl i serwery.pl. Z tej okazji przygotowana została nowa promocja usługi serwerów. Firmy, które w czasie trwania promocji wykupią serwer Active w serwisie nazwa.pl zapłacą za niego tylko 1 zł netto.

„Taka okazja, jak dziesięciolecie firmy z branży nowych technologii jest w Polsce wciąż rzadkością. Dlatego też postanowiliśmy uczcić ten fakt w niecodzienny sposób – organizując promocję dla klientów. Cenę serwera Active obniżyliśmy do 1 złotówki. Ta cena ma firmom, które do tej pory nie korzystały z usług serwerów WWW ułatwić podjęcie decyzji o rozpoczęciu działań w Internecie” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w firmie NetArt.

W promocji za symboliczną złotówkę klient otrzymuje 5 GB powierzchni dyskowej oraz 600 GB transferu. Serwery chronione są systemami antywirusowym i antyspamowym, celem zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa ich działania i komfortu użytkowania. Wszystkie parametry serwera można dokładnie sprawdzić w ciągu 14-dniowego okresu testowego, podczas którego serwer posiada pełną funkcjonalność.

NetArt to jedna z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Firma została założona w kwietniu 1997 roku. Za jej pośrednictwem rejestrować można domeny polskie, europejskie i globalne. Wśród świadczonych usług firma posiada kilka wariantów serwerów – od hostingów, poprzez serwery wirtualne i dedykowane, aż po usługę kolokacji.

„Cieszymy się, że już od 10 lat bierzemy aktywny udział w tworzeniu polskiego
Internetu. Obsługujemy ponad 100 tysięcy klientów, a to oznacza, że jest to
znaczna część firm, instytucji oraz osób prywatnych aktywnie tworzących
polską przestrzeń internetową. W dalszym ciągu chcemy skutecznie przyczyniać
się do szybkiego rozwoju rynku IT, dlatego też zdecydowaliśmy się na
rozpoczęcie urodzinowej akcji promocyjnej” – uzupełnia Tomasz Żyła Dyrektor
ds. Zarządzania NetArt.

www.nazwa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top