Serwery za pół ceny w serwery.pl

NetArt, właściciel serwisu serwery.pl i nazwa.pl rozpoczął promocyjną sprzedaż serwerów wirtualnych. Promocja ‘Serwery za pół ceny!’ polega na obniżeniu ceny za serwery Provider10+ oraz Provider30+ aż o 50%. Dzięki tak wysokiemu rabatowi w serwisie serwery.pl można uruchomić w pełni funkcjonalny serwer wirtualny już za 200 zł. Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy w terminie do 31 marca zakupią nową usługę na dowolny okres abonamentowy.

Parametry serwerów wirtualnych z serii Provider są rozwiązaniami dla klientów wymagających, dla których Internet to przede wszystkim narzędzie prowadzenia biznesu. Szybkie łącza, wysoki transfer, bezpłatny okres testowy oraz niska cena przyczyniają się do tego, że usługi serwisu serwery.pl są obecnie najprzystępniejszą ofertą serwerów wirtualnych na rynku.

Promocja ‘Serwery za pół ceny!’ jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, na którym pojawia się wiele nowych podmiotów próbujących rozpocząć działania w zakresie e-biznesu. Postanowiliśmy ułatwić im to poprzez znaczną obniżkę cen, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o koszty, a mogą skoncentrować na rozwoju – mówi Wolfgang Laskowski Dyrektor ds. Marketingu i PR w firmie NetArt.

http://www.serwery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry