Serwery za złotówkę w Nazwa.pl

Opublikowano: 2 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

2 października rozpoczyna się druga odsłona kampanii „Serwery za 1 zł!”. Klienci serwisu nazwa.pl mogą nabyć serwery o zwiększonych parametrach w atrakcyjnej cenie.
Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, przygotowała dla swoich Klientów nową propozycję. W promocji „Serwery za 1 zł! Mocne uderzenie” firmy, które wykupią serwer Active zapłacą za niego 1 zł netto.

Dodatkowo od 2 października nawet trzykrotnie zostały zwiększone parametry oferowanych przez NetArt usług. Powierzchnia dyskowa serwerów Active i ActivePro to teraz odpowiednio: 10 i 20 GB, natomiast transfer serwera wynosi 2000 GB. „Cieszymy się, że możemy dać naszym Klientom szansę na rozwój w Internecie. Decyzja o zwiększeniu parametrów serwerów to konsekwencja pojawiania się w Sieci coraz większej liczby serwisów zawierających pliki multimedialne. Staramy się wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, dlatego nasze usługi zmieniają się wraz z rozwojem Internetu.” – komentuje Grzegorz Piszczek, Dyrektor ds. Technicznych w firmie NetArt.

Hanna LaskowskaSerwery za złotówkę w Nazwa.pl

Podziel się!

O autorze

hania