Serwis mOBILE – proste zasilanie kart SIMPLUS

mBank wraz z siecią telefonii komórkowej Plus GSM uruchomił letnią akcję promocyjną, umożliwiającą Klientom mBanku bardzo atrakcyjne podwyższanie limitów kont Simplus przy pomocy płatności mTransfer.

W ramach promocji, która potrwa do 31 sierpnia br. został przygotowany serwis internetowy mOBILE, który umożliwia podwyższanie limitów kont kart Simplus bezpośrednio ze stron www. Klienci mBanku, posiadający telefon Simplus, za pomocą bezpiecznej usługi mTransfer – narzędzia do płatności w Internecie, mogą zasilić swoje telefony lub telefony innych osób.

To pierwsze tego typu rozwiązanie w Internecie łączące zasilenie telefonu pre-paid w trybie online i płatność bezpośrednio z konta bankowego. Do tej pory, sprzedaż i funkcjonalność kart prepaidowych oparta była na kodach doładowujących. mBank umożliwia swoim Klientom optymalnie uproszczoną procedurę.

Po dokonaniu płatności otrzymują oni SMS na podany numer telefonu, potwierdzający dokonanie aktualizacji stanu konta. Dodatkowo, w zależności od wybranej kwoty zasilenia w ramach promocji do 31 sierpnia 2003r., Klienci są nagradzani bonusami w postaci podwyższonych limitów kont o 10% i 15%. Dla kwoty 150 PLN dodawany jest stały bonus w wysokości 20%.

Plus GSM po raz pierwszy proponuje podwyższanie limitów kont Simplus o dowolne kwoty (z przedziału od 30 do 150 zł bez wartości groszowych).

http://www.mbank.com.pl/mobile

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry