Serwis wyborczy na Dzienniku.pl

Dziennik.pl uruchomił serwis wyborczy poświęcony kampanii parlamentarnej 2007. Pod adresem wybory.dziennik.pl internauci znajdą aktualne wiadomości związane z polityką i wyborami: gorące wydarzenia kampanii wyborczej, ważniejsze wystąpienia polityków, polityczne transfery, a także najświeższe sondaże wyborcze i komentarze znanych publicystów działu Opinie Dziennika.pl i drukowanej wersji Dziennika.
Redakcja Dziennika.pl przygotowała też dla internautów wyborczy poradnik z informacjami o komitetach startujących w wyborach i wskazówkami, jak oddać ważny głos i co zrobić, by wziąć udział w wyborach poza miejscem zamieszkania albo za granicą. Szczególnie gorące i atrakcyjne relacje dziennikarze obiecują przekazywać w wieczór wyborczy 21 października.

Serwis wyborczy na Dzienniku.pl 1

Informacje wzbogacone są treściami multimedialnymi, dostarczanymi przez renomowanych partnerów Dziennika.pl: wypowiedzi polityków, znanych komentatorów i inne pliki dźwiękowe zapewnia Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia, zaś wiadomości wideo pochodzą z Wydarzeń Polsatu.

Swoje propozycje dla wyborców zaprezentują też w serwisie poszczególne partie.

Dzięki aktualnym i wyczerpującym informacjom z życia politycznego, a także możliwości komentowania artykułów i udziału w czatach z czołowymi politykami – wybory.dziennik.pl to jeden z najbardziej kompleksowych internetowych serwisów wyborczych.

„Stworzenie wortalu wyborczego wynika z misji serwisu Dziennik.pl. Zależy nam, żeby nasi czytelnicy byli najlepiej poinformowanymi ludźmi w Polsce – żeby wyczerpujące informacje o ważnych wydarzeniach docierały do nich najszybciej, przez 24 godziny na dobę” – mówi Piotr Bugajski, redaktor naczelny serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top